پیام رییس دانشکده خبر شیراز به مناسبت روز خبرنگار

پیام رییس دانشکده خبر شیراز به مناسبت روز خبرنگار

پیام رییس دانشکده خبر شیراز به مناسبت روز خبرنگار

بنام خالق لوح و قلم

 

در کام قلم زجان من خون می ریخت/ در صفحه چو اشک چشم مجنون می ریخت
آن دل که نثار دوست باید می شد/ خون می شد و قطره قطره بیرون می ریخت

 

با گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و شهدای عرصه رسانه استان فارس، روز خبرنگار را خدمت تمام فعالان عرصه رسانه به ویژه خبرنگاران و روزنامه نگاران استان پهناور فارس و کلان شهر شیراز  تبریک عرض می نمایم.

🔻خبرنگاران و عکاسان به عنوان میدان داران اطلاع رسانی یکی از ارکان مهم جامعه به شمار آمده و بدون شک فعالیت آنان نقش ارزنده و بسزایی در آگاهی بخشی جامعه دارد، نقشی که امروز بیش از پیش برای ایجاد نشاط، همدلی و امیدواری در بین آحاد مختلف جامعه به آن نیازمندیم.

🔻بیان حق و حقیقت یکی از رسالت های خطیری است که برعهده رسانه ها گذاشته شده و امیدواریم این مهم که راهگشای بسیاری از مشکلات است، بیش از پیش مورد توجه اهالی رسانه ها قرار گیرد.

🔻خبرنگاری شغل، حرفه، هنر و عشق است، هنری و عشقی که خبرنگار باید با جان و دل عاشق آن باشد تا بتواند در این زمینه موفق و تاثیرگذار باشد، هنری که برای نام و نان نیست و تمام هم و غمش به منظور پویایی جامعه است.

🔻برای تمام شما فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی به ویژه دانش آموختگان دانشکده خبر شیراز که امروز در صدا و سیما، روزنامه ها و خبرگزاری ها برای رشد و بالندگی جامعه قلم فرسایی می کنند، بهترین ها را آرزومندم و امیدوارم در رسالتی که بر عهده دارید سربلند و پیروز باشید.

محمود شاکر

رئیس دانشکده خبر شیراز

مرداد ماه ۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *